Kaçan Kovalanır - Romantik Roman - Gizem Bilici
Stok Durumu: Stokta var
  • 17,25TL

Vav Kitap
Sayfa Sayısı 352
Sayfa Ebatı 13.5 x 19.5 cm
Diğer Özellikleri 1. Baskı
Processor
Kitabın Yazarı Gizem Bilici

Kaçan Kovalanır romantik yerli roman  ile hem romantizmi yaşayacaksınız hemde bir kimsenin sürekli umutlu olması ve umudunu kaybetmemesi bu işin en önemli ayrıntısı olacaktır. Ayrıca en önemli hatırlatma ise kendinizi tanımanız ve kusurlarınızla birlikte yaşamayı öğrenmeniz olacaktır. 

Kaçan Kovalanır - Romantik Roman - Gizem Bilici romanı ile bu ayrıntıları çok ince bir şekilde okuyacaksınız.

Bazen bir uçurumun kenarında gibi hissedersiniz. Metrelerce yüksekten yere çakılmanıza ramak kalmış gibi. Sizi hayata bağlayan hiçbir şey kalmamış gibi. Fakat işin aslı böyle değildir. İçinizde bir yerde, her ne olmuş olursa olsun, ne kadar büyük darbeler almış olursanız olsun bir yaşama arzusu vardır. Bir umut kırıntısı… Mutlaka vardır! Ya sonraki günler güneşliyse?


Kusurlarınızla yaşamayı öğrenin

İnsan korkularını yenemiyorsa, onlarla yaşamayı öğrenmeli.

Hayat, silsile haline gelmiş yol ayrımlarından ibaret… Sürekli yeni bir yol ayrımının önünde buluyoruz kendimizi. Bu veya şu. Birini seçmeye mecbur bırakılıyoruz. Sonucunun ne getireceğini bilmeden, tamamen sürpriz bir son için içlerinden birine doğru ilerliyoruz.

Ancak bir de kimi yollar var ki, seçim hakkını bize bırakmıyorlar. Onlar, sıkı sıkıya örülmüş kaderlerimiz! Karşılarında tek yaptığımız yerimizde saymak oluyor. Saymak ki ne saymak…

Masal Gürsoy da yerinde sayanlardan biri. Neden mi?

Korkularından kurtulmaya ve bir sevdadan uzak durmaya çabaladıkça esaretlerine daha çok kapıldığından.

Çünkü ne derler bilirsiniz... Kaçan Kovalanır!

“Zaman geçiyor, acı ise kalpte baki.”

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Kaçan Kovalanır - Romantik Roman - Gizem Bilici, kaçan kovalanır, gizem bilici, yerli romantik, romantik roman,

Yeni Ürünler