Yalnız Efe - Ömer Seyfettin - 100 Temel Eser
Stok Durumu: Stokta var
  • 4,00TL

Vav Kitap
Yayın Evi YAZAR : Ömer Seyfettin KAPAK TASARIMI : Süleyman Özkonuk BARKOD : 9789944942263 ISBN : 978-9944-942-26-3 KİTAP BOYUT : 13.5 x 19.5 cm KİTAP YAYINCI : İskele Yayıncılık

Ömer Seyfettin'in kaleme aldığı ve klasikleşen bu dev eser şimdi çok uygun fiyata sizlerle buluşuyor. Çocuklarınızın okuması gereken tavsiye bir kitaptır. 100 Temel eser arasında bulunan Yalnız Efe romanı İskele yayınları tarafından basılmıştır. 

Yalnız Efe - Ömer Seyfettin - 100 Temel Eser

Sabahtan beri yürüyorduk. Düşe kalka geçtiğimiz sarp keçi yolları, bazen sel yarıntıları içinde kayboluyor, bazen sık fundalıklardan ayrılarak, dibinde sivri çam tepeleri görünen karanlık çukurlara sapıyordu. Ayı avına gidiyordum. Kılavuzum Kumdere köyünün en ünlü nişancılarındandı. Beraber tırmanacağımız yüksek ormanlı dağların daha çok uzağındaydık. Zaman zaman ince bir yağmur serpeliyordu. Güneş yoktu. Sonsuz, mor bir kubbeyi anımsatan dumanlı gökte faniliğin geçmiş saatlerini hatırlatır, kederli guguk sesleri yansıyordu. Artık iyice yorulmuştum. Omzumdaki martin gittikçe ağırlaşıyordu.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Yalnız Efe - Ömer Seyfettin - 100 Temel Eser

Yeni Ürünler